Antigenní test Covid-19 z nosu Lepu Medical 25ks

Kód: 8061/25
Z kraje nosu Bestseller
52 hodnocení
Značka: LEPU MEDICAL
237 Kč 195,90 Kč bez DPH 9,50 Kč / 1 ks
Skladem (>50 bal)

EXPIRACE: 06/2023

Antigenní testy od společnosti Beijing Lepu Medical Tech s vysokou přesností až 98,54 % a specificitou 99,62 %. Antigenní testy na koronavirus od společnosti Beijing Lepu Medical jsou schválené evropskou unií pro samotestování na Covid-19. 

Žádné nepříjemné tyčinky do nosohltanu, stačí udělat výtěr vatovou špulkou z okraje nosu (cca 2 cm) a výsledky testu máte do 15 minut.

Tento test proplácí zaměstnavatelům pojišťovny.

Počet balení v kartonu: 18

Každé balení obsahuje 25 ks testů, 25 ks pufrů (vodiček), 25 ks štětiček.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše společnost MediCredit, a.s. je autorizovaným dovozcem antigenních testů SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test Kit for Self-Testing od společnosti Lepu Medical Společnost drží oprávnění vydaném Státním ústavem pro kontrolu léčiv (SÚKL) pro distribuci tohoto typu testu.

 

Souprava je určena ke kvalitativní detekci antigenu 2019-nCoV v klinickém vzorku. Testovací kazeta je založena na specifické reakci protilátka-antigen a technologii imunoanalýzy. Společnost Lepu Medical Technology (Beijing) Co., Ltd., založená v roce 1999, se specializuje na vývoj, výrobu a prodej špičkových zdravotnických prostředků.

  • Šetrný výtěr z přední části nosu
  • Neinvazivní bezbolestný odběr, vhodný i pro děti
  • Jednoduché použití
  • Praktický, není potřeba přístroj
  • Rychlý, výsledek za 15 minut
  • Stabilní, s vysokou přesností (O spolehlivosti testu se můžete přesvědčit přímo z rozsáhlé studie. Spolehlivost testu se tak opírá o velký sběr dat, který není jinde obvyklý)
  • Testy splňují všechny podmínky, které ZP požaduje
  • Test proplácen zdravotní pojišťovnou

Senzitivita 95,06 % (až 98,54 % při Ct≤25). Specificita 99,62 %.

Detekuje nové mutace viru. Citlivost a spolehlivost diagnostiky covid-19 pomocí antigenních testů 2019-nCoV tak není žádným způsobem snížena.

Doplňkové parametry

Kategorie: Antigenní testy z nosu
Počet kusů v balení: 25 ks
Nevyplňujte toto pole:
V Avatar autora 13.4.2021 19:03
Dobrý den, prosím o vysvětlení ve vašem textu kde uvádíte ze se test provádí z kraje nosohltanu a zároveň v popisku uvádíte :,,Rychlý a snadný odběr vzorku slin zkracuje čas potřebný k provedení testu. Test lze použít také u dětí, u kterých je odběr vzorků z krku nebo nosohltanu vždy problematický.”?? Děkuji za odpověď
Odpovědět
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz