Paralen Extra proti bolesti 500mg/65mg tbl.flm.12

Kód: 11912
Novinka
Neohodnoceno
47 Kč 38,80 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Léčivý přípravek Paralen Extra obsahuje účinnou látku paracetamol, která patří do skupiny tzv. analgetik-antipyretik, léků tlumících bolest různého původu a horečku. Přípravek obsahuje navíc kofein, který zvyšuje účinek paracetamolu a současně zmírňuje únavu, mírně podporuje dýchání a krevní oběh u horečnatých onemocnění. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

 

Léčivý přípravek Paralen Extra obsahuje účinnou látku paracetamol, která patří do skupiny tzv. analgetik-antipyretik, léků tlumících bolest různého původu a horečku. Přípravek obsahuje navíc kofein, který zvyšuje účinek paracetamolu a současně zmírňuje únavu, mírně podporuje dýchání a krevní oběh u horečnatých onemocnění. 

 

Dávkování a způsob užití

 

Dospělí a dospívající od 15 let: 1-2 tablety dle potřeby až 4× denně v časových odstupech nejméně 4 hodiny (1 tableta je vhodná pro osoby s hmotností méně než 60 kg, 2 tablety pouze pro osoby o hmotnosti 60 kg a více). Maximální denní dávka je 8 tablet.

Dětem ve věku 12-15 let: 1 tableta nejvýše 3× denně s odstupem nejméně 6 hodin. 

Nevhodné pro děti do 12 let. Těhotné ženy v prvním trimestru gravidity by přípravek neměly užívat. Těhotné ženy ve druhém a ve třetím trimestru a kojící ženy se o vhodnosti užívání musí nejprve poradit s lékařem.

 

Příznaky a potíže

Chřipka a nachlazeníHorečka (teplota)

Upozornění

S přípravkem Paralen Extra nesmíte užívat jiné léky obsahující paracetamol. Během léčby přípravkem nesmíte konzumovat alkohol a měli byste omezit pití nápojů s kofeinem (káva, čaj, kola). Přípravek neužívejte, pokud trpíte onemocněním jater. V případě, že máte anémii, trpíte onemocněním ledvin, užíváte jiné léky nebo jste alergičtí na kyselinu acetylsalicylovou a jiné protizánětlivé léky, poraďte se o užívání s lékařem.

 

Složení

 

1 tableta obsahuje: paracetamolum 500 mg a coffeinum 65 mg. Dále pomocné látky: předbobtnalý kukuřičný škrob, povidon 30, sodná sůl kroskarmelózy, kyselina stearová 95%, mikrokrystalická celulóza, hypromelóza 2910/5, makrogol 6000, oxid titaničitý, simetikonová emulze SE 4, mastek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz

Žádné slevové akce a novinky Vám již neuniknou!

Odebírejte náš newsletter a mějte přehled o všech našich výhodných nabídkách.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním zásad osobních údajů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení