Stoptussin kapky 50ml

Kód: 11909
Novinka
Neohodnoceno
144 Kč 119 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Stoptussin je léčivý přípravek, který obsahuje aktivní látky butamirát a guajfenesin a patří tak mezi přípravky kombinující látky na potlačení kašle a podporující odkašlávání. Stoptussin tlumí dráždění ke kašli, mění složení průduškového hlenu a usnadňuje tak jeho vykašlávání.

Používá se k léčbě suchého, dráždivého a obtížně ztišitelného kašle při virových infekcích horních a dolních dýchacích cest, při zánětech horních cest dýchacích, při zánětu hltanu, hrtanu, průdušek a plic. Stoptussin lze podat i k utišení kašle před a po operaci. Na doporučení lékaře ho lze použít i u astmatu, tuberkulózy a zaprášení plic. Čtěte pozorně příbalový leták!

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Léčivý přípravek k léčbě suchého, dráždivého a obtížně ztišitelného kašle.

 

Popis

 

Stoptussin je léčivý přípravek, který obsahuje aktivní látky butamirát a guajfenesin a patří tak mezi přípravky kombinující látky na potlačení kašle a podporující odkašlávání. Stoptussin tlumí dráždění ke kašli, mění složení průduškového hlenu a usnadňuje tak jeho vykašlávání.

Používá se k léčbě suchého, dráždivého a obtížně ztišitelného kašle při virových infekcích horních a dolních dýchacích cest, při zánětech horních cest dýchacích, při zánětu hltanu, hrtanu, průdušek a plic. Stoptussin lze podat i k utišení kašle před a po operaci. Na doporučení lékaře ho lze použít i u astmatu, tuberkulózy a zaprášení plic. Čtěte pozorně příbalový leták!

 

Dávkování a způsob užití

 

Přípravek se užívá podle hmotnosti pacienta:

  do 7 kg:     8 kapek     3-4× denně
  7-12 kg:     9 kapek     3-4× denně
12-20 kg:   14 kapek        3× denně
20-30 kg:   14 kapek     3-4× denně
30-40 kg:   16 kapek     3-4× denně
40-50 kg:   25 kapek        3× denně
50-70 kg:   30 kapek        3× denně
nad 70kg:  40 kapek        3× denně

Předepsané množství přípravku nakapejte do cca 100 ml vody, čaje či ovocné šťávy a vypijte. Užívejte po jídle.

Přípravek nesmí užívat děti do 6 měsíců věku a těhotné ženy v 1. trimestru těhotenství. Těhotné ženy ve 2. a 3. trimestru a kojící ženy mohou přípravek užívat pouze ve vyjímečných případech a pouze na doporučení lékaře.

 

Příznaky a potíže

Chřipka a nachlazeníKašel

Složení

 

1ml kapek (34 kapek) obsahuje: Butamirati citras 4 mg, guaifenesinum 100 mg. Pomocné látky: ethanol 96%, aroma alpských květin, čištěná voda, polysorbát 80, tekutý lékořicový extrakt, propylenglykol.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz

Žádné slevové akce a novinky Vám již neuniknou!

Odebírejte náš newsletter a mějte přehled o všech našich výhodných nabídkách.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním zásad osobních údajů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení