Valetol por.tbl.nob.24

Kód: 11897
Novinka
Neohodnoceno
107 Kč 88,40 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Valetol je lečivý přípravek obsahující kombinaci aktivních látek – propyfenazon, paracetamol a kofein.

Propyfenazon působí proti bolesti, horečce a zánětu.

Paracetamol působí proti bolesti a snižuje horečku.

Kofein zesiluje protibolestivé účinky obou složek, zejména u bolestí hlavy, zmírňuje únavu a zvyšuje duševní aktivitu.

Protibolestivý účinek nastupuje asi po půl hodině po požití přípravku a trvá několik hodin. Valetol se užívá krátkodobě při bolestech různého původu, např. při bolestech hlavy, zubů, migréně, při bolestech pohybového ústrojí, po operacích, při bolesti doprovázející nachlazení a chřipku, při bolestivé menstruaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

 

Valetol je lečivý přípravek obsahující kombinaci aktivních látek – propyfenazon, paracetamol a kofein.

Propyfenazon působí proti bolesti, horečce a zánětu.

Paracetamol působí proti bolesti a snižuje horečku.

Kofein zesiluje protibolestivé účinky obou složek, zejména u bolestí hlavy, zmírňuje únavu a zvyšuje duševní aktivitu.

Protibolestivý účinek nastupuje asi po půl hodině po požití přípravku a trvá několik hodin. Valetol se užívá krátkodobě při bolestech různého původu, např. při bolestech hlavy, zubů, migréně, při bolestech pohybového ústrojí, po operacích, při bolesti doprovázející nachlazení a chřipku, při bolestivé menstruaci.

 

Dávkování a způsob užití

 

Užívejte 1–2 tablety při bolesti. Denní dávka přípravku nesmí přesáhnout 5 tablet.

Přípravek není určen pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy.

 

Upozornění

 

Během léčby přípravkem Valetol nesmíte pít alkohol. Pokud užíváte jiné léky a/nebo trpíte jiným onemocněním, například jater, ledvin, srdce a cév nebo žaludečními vředy, poraďte se o užívání přípravku s lékařem.

 

Složení

 

1 tableta obsahuje: Propyphenazonum 300 mg, paracetamolum 150 mg, coffeinum 50 mg. Dále pomocné látky: předbobtnalý kukuřičný škrob, Povidon 30, sodná sůl kroskarmelózy, mastek, kyselina stearová, magnesium stearát, aluminium stearát, kukuřičný škrob, sodná sůl karboxymetylškrobu, mikrokrystalická celulóza.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz

Žádné slevové akce a novinky Vám již neuniknou!

Odebírejte náš newsletter a mějte přehled o všech našich výhodných nabídkách.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním zásad osobních údajů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení