25.2.2022 - Praha - Dobročinná akce Ukrajina
Připojujeme se ke stanovisku české vlády a vyslovujeme svoji podporu ukrajinskému lidu, který prožívá hrůzostrašné dny, strach a bezmoc a zároveň se chceme ohradit proti bezdůvodné a agresivní politice Ruské Federace a jejího establishmentu proti nezávislé, demokratické Ukrajině.
Humanitární situace se ze dne na den katastrofálně stupňuje a počty zraněných osob a obětí z řad civilustů neustále roste. Proto se vedení společnosti MediCredit a.s. se rozhodlo spolu s partnery vytvořit humanitární zásilku, která bude vypravena do nejvíce zasažených oblastí. Humanitární mise bude koordinována spolu s Vládou ČR a Ministerstvem zahraničních věcí.
Tato mise bude financována skrze charitativní prodej respirátorů Ukrajina - Česko za symbolickou cenu 20 Kč/ks. Zakoupením respirátorů s ukrajinskou a českou vlajkou společně dáme najevo solidaritu a soucit našim přátelům v Ukrajině.
Humanitární projekt je realizován ve spolupráci s českým výrobcem respirátorů General Public.
Cena respirátoru 20 Kč vč.DPH / pevná cena pro prodej. Cena balení 200 Kč vč. DPH. Balení obsahuje 10 ks respirátorů.
Vybrané prostředky budou použity na nákup nezbytného zdravotnického materiálu pro Ukrajinu. Nákupem respirátoru může pomoci každý.
Společnost MediCredit a.s. na sebe bere zodpovědnost zdravotnický materiál nakoupit (obvazy, gázy, sterilní materiál aj.), řádně zabalit proti rozbití a zajistit na své náklady dopravu spolu s partnery do zasažených a nejvíce potřebných regionů v Ukrajině.