Mobilní týmy provádí antigenní testy ve firmách

Antigenní testování zaměstnanců ve firmách na COVID-19 provádí mobilní týmy, které přijedou do sídla firmy a během několika minut otestují personál firmy. Tato služba je vykonávána zdravotníky zdarma. Výsledek testování je sdělen již do 10 minut.

Jedno z hlavních výhod mobilního testování ve firmách je úspora času. Zaměstnanci firem nemusí navštěvovat odběrová centra a šetří tak svůj čas. Každý zaměstnance samozřejmě obdrží potvrzení o výsledku antigenního testu COVID-19, které je možné využít i pro cestování do zahraničí.

Další výhodou pro zaměstnavatele je zbavení se administrativy spojené s povinným testováním zaměstnanců. Zaměstnavatel pouze poskytne větratelnou místnost pro testování. Zbytek již zařídí naši zdravotníci, kteří si přivezou testy, ochranné pomůcky a následně odvezou biologický odpad, který je ekologicky a bezpečně zlikvidován. Po testování tuto místnost dezinfikujeme.

Samotné antigenní testy Wantai SARS-CoV-2 Ag Rapid Test se řadí mezi nejspolehlivější s celkovou spolehlivostí testu je 97,30% a specificitou testu 100%, což je důkaz dobré detekční schopnosti testu u případů v časném období po začátku klinických příznaků. Testy splňují kritéria certifikace CE IVD. Výsledek testu je znám na místě již do 10 minut.

Společnost MediCredit a.s. je poskytovatel zdravotních služeb dle zákona č. 372/2011 Sb. o zdravotních službách a je schváleným subjektem pro výkon antigenního testování ve firmách.

V případě zájmu o testování ve Vaší firmě nás kontaktujte:

E-mail: vlachynska@mediskont.cz

Tel: +420 735 141 920

 

Aktualizace 15.11.2021, 10:14 hod

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz

Žádné slevové akce a novinky Vám již neuniknou!

Odebírejte náš newsletter a mějte přehled o všech našich výhodných nabídkách.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním zásad osobních údajů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení