Air Wick Freshmatic Jarní vánek 250 ml

Kód: 18453
Neohodnoceno
Značka: Air Wick
87 Kč 71,90 Kč bez DPH 34,80 Kč / 100 ml
Skladem (16 ks)
Možnosti doručení

Náhradní náplň do automatického osvěžovače vzduchu Air Wick s vůní jarního vánku. Vůně nabízí příjemné provonění, které trvá až 70 dní při nastavení na nejnižší intenzitu.

Objem: 250 ml

Vůně: jarní vánek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Posilte vůni příběhu Vašeho domova s automatickým sprejem od Air Wick Freshmatic. Zažijte svěžest Jarního vánku kdykoliv u Vás doma.

Air Wick Freshmatic uvolňuje dávky nepřetržité svěží vůně, takže Váš domov vždy přívětivě voní. Stačí nastavit osvěžovač vzduchu na Vaši preferovanou intenzitu vůně a vychutnejte si vůni Jemný satén a měsíční lilie. Při nízkém nastavení provoní Váš domov až na 70 dní.

 

Použití: 

  1. Otočením otevřete difuzér Air Wick Freshmatic a vložte zvolenou náplň.
  2. Otočením zpět difuzér zavřete (dokud neuslyšíte cvaknutí).
  3. Otevřete víko a vložte baterii.
  4. Upravte intenzitu vůně.
  5. Zavřete víko a užijte si až 70 dní svěží vůně*

* Platí, pokud je výrobek používán s novým difuzérem Air Wick a při nejnižším nastavení frekvence.

Podrobně si prečtěte pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc před použitím výrobku. Před vložením aerosolu do difuzéru se přesvědčte, že je difuzér vypnut: nastavení “OFF”. Před zapnutím, difuzér natočte směrem od vaší tváře. Po zapnutí difuzéru dojde po 15 sekundách k automatickému uvolnění vůně.

 

Upozornění: 

Před použitím si vždy přečtěte bezpečnostní pokyny. Ponechte pro budoucí použití. Z bezpečnostních důvodů, postupujte pečlivě podle pokynů uvedených na obale difuzéru Air Wick Freshmatic.

POZOR: Používejte pouze v souladu s pokyny. Úmyslné zneužití záměrným koncentrováním a vdechováním obsahu může být škodlivé nebo smrtelné. Nevdechujte aerosoly. Používejte v dobře větraných prostorách. Extrémní teploty se mohou vyskytnout v motorových vozidlech a v blízkosti trub a krbů. Kluzký na tvrdých površích. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky.

 

Složení: 

  • Obsahuje α-hexylcinnamaldehyd; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on. Složení uvedené v online shopu se může lišit od složení na obalu.

 

Bezpečnostní pokyny:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřenými plameny a jinými zdroji zapálení. Nekuřte. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny. Pokračujte ve vyplachování. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám přesahujícím 50 °C/122 °F.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistící prostředky
Hmotnost: 0.24 kg
Objem: 250 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz