Dezinfekce na nástroje

Nejprodávanější

vyr 218 Lavosept koncetrát bez vune 500ml
 
145 Kč
(119,80 Kč bez DPH)
Lavosept K na nastroje
 
125 Kč
(103,30 Kč bez DPH)
2 položek celkem
vyr 218 Lavosept koncetrát bez vune 500ml
Český výrobek
119,80 Kč bez DPH
145 Kč

LAVOSEPT® K je dezinfekční přípravek na bázi kvartérních amoniových solí a aldehydů ve formě koncentrátu, proto je třeba jej před použitím rozředit (viz. zadní etiketa). Používá...

Kód: 013601M500
Lavosept K na nastroje
Český výrobek
103,30 Kč bez DPH
125 Kč

LAVOSEPT® K je dezinfekční přípravek na bázi kvartérních amoniových solí a aldehydů ve formě rozředěného koncentrátu. Používá se na dezinfekci a mytí všech omyvatelných ploch a...

Kód: 13991

Dezinfekce na nástroje

Nástroje a jejich čištění

Volte nástrojové dezinfekce s komplexním spektrem účinků. Uplatníte je při ručním i automatickém čištění v čističkách. Všechny mají navíc vysoké antikorozní vlastnosti. První kategorii přípravků pro čištění instrumentária a drobných ploch reprezentují dezinfekce lékařských nástrojů. Druhou skupinu představují dezinfekce na rotační nástroje. Využijete je pro veškeré stomatologické vybavení a odsávací systémy. Kromě dezinfekcí na nástroje nabízíme také dezinfekci na ruce a kůži a dezinfekce na povrchy.

Dezinfekce rukou

Vyberte si ze širokého sortimentu dezinfekcí na ruce. Důsledné dodržování hygieny rukou je nejlevnejším a zároveň nejúčinnějším způsobem zamezení přenosu infekcí. Hygiena rukou se skládá ze tří kroků: mytí rukou, dezinfekce rukou a péče o ruce.

Dezinfekce povrchů

Vyberte si ze širokého sortimentu dezinfekcí na plochy. Dezinfekce ploch znamená zničení choroboplodných mikroorganismů chemickou cestou.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz