Kariéra

Mediskont expanduje a hledá nové kolegy.

Chcete pracovat pro moderní a stabilního distributora zdravotnických pomůcek a ochranných prostředků v místě bydliště? Máte chuť pracovat pro společnost, která dodává materiál a ochranné prostředky do nemocnic, výrobních firem či státního sektoru? Pojďte pracovat k nám a vybudujme spolu jedničku na trhu!

Otevřené pracovní pozice

Hlavní účetní

  • kompletní zpracování účetnictví – banka, pokladna, interní doklady, přijaté a vydané faktury, majetek, cestovní náhrady, zpracování DPH, KH a souhrnného hlášení
  • příprava podkladů pro zpracování účetní závěrky
  • příprava reportů pro vedení společnosti
  • příprava reportů pro financující banky
  • komunikace s financujícími bankami včetně čerpání projektových úvěrů

Požadavky na uchazeče:

  • vzdělání min. SŠ ekonomického směru
  • praxi na obdobné pozici (alespoň 3 let)
  • znalost Pohoda a nebo CARIS výhodou
  • znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook apod.)
  • organizační schopnosti, pečlivost, odpovědnost, samostatnost, loajalita, flexibilita a iniciativní přístup
  • příjemné a reprezentativní vystupování, kvalitní ústní i písemný projev
  • anglický jazyk výhodou

Nástup:

  • listopad 2020

Brigáda - výpomoc ve skladu

  • nástup možný ihned
  • výkon práce v Uherském Hradišti
  • pondělí - pátek - 8.00 - 16.30
  • náplň práce: pomoc při naskladňování a vychystávání objednávek e-shopu, přeprava zboží (řidičský průkaz sk.B podmínkou), jednoduchá manuální práce
  • 100 Kč / hod na ruku

Obchodní zástupce /  reprezentant

Hledáme kolegu do obchodního týmu. Váš úkol bude vyhledávat a komunikovat s velkoobchody, zdravotnickými zařízeními či výrobními firmami v rámci ČR. Hledáme kandidáta / kandidátku s předchozí zkušeností ve zdravotnictví či s prodejem na firemní klientelu. V případě zájmu neváhejte zaslat CV. Nástup možný ihned.

Agenda:

  • Návštěva zdravotnických zařízení a firemních zákazníků v ČR, zejména ve Zlínském a Jihomoravském kraji
  • Prezentace jednorázového ochranného materiálu
  • Příprava obchodní strategie

Váš profil:

  • Vzdělání v oblast zdravotnictví, biologie nebo chemie, či obdobné vzdělání
  • Výborné prezentační dovednosti
  • Řidičský průkaz B – aktivní řidič
  • Předchozí zkušenost na pozici obchodní zástupce ve zdravotnictví je výhodou
  • Angličtina na komunikativní úrovni (A2+)

Nabízíme:

  • Pracovní pozice v opravdu přátelském týmu
  • Firemní vůz i pro osobní účely
  • Flexibilní pracovní doba

Marketingový specialista

Hledáme inovativního a kreativního kolegu či kolegyni, která povede v Mediskontu komplet marketing.

  • zkušenosti s e-commerce podmínkou
  • náplň práce: příprava a realizace kompletní online a offline marketingové strategie, tvorba a správá online kampaní, grafické práce všeho druhu
  • možnost home office
  • nadstandartní platové ohodnocení
  • Více informaci o pozici na antonin@medicredit.cz

Máte zájem o některou z nabízených pozic? Neváhejte a napište nám na antonin@medicredit.cz a nebo nám zanechejte zprávu.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz

Žádné slevové akce a novinky Vám již neuniknou!