Kariéra

Mediskont expanduje a hledá nové kolegy.

Chcete pracovat pro moderní a stabilního distributora zdravotnického materiálu a ochranných pomůcek v místě bydliště? Máte chuť pracovat pro společnost, která dodává materiál a ochranné prostředky do nemocnic, výrobních firem či státního sektoru? Pojďte pracovat k nám a vybudujme spolu jedničku na trhu!

Více informací ohledně platových podmínek poskytujeme na základě osobního pohovoru. Své životopisy zasílejte na antonin@medicredit.cz nebo na podpora@mediskont.cz.

Nyní do týmu hledáme. Nástup možný ihned.

  • Hlavní účetní
  • Marketingový specialista
  • Obchodní zástupce

Otevřené pracovní pozice

Hlavní účetní

  • kompletní zpracování účetnictví – banka, pokladna, interní doklady, přijaté a vydané faktury, majetek, cestovní náhrady, zpracování DPH, KH a souhrnného hlášení
  • příprava podkladů pro zpracování účetní závěrky
  • příprava reportů pro vedení společnosti
  • příprava reportů pro financující banky
  • komunikace s financujícími bankami včetně čerpání projektových úvěrů

Požadavky na uchazeče:

  • vzdělání min. SŠ ekonomického směru
  • praxi na obdobné pozici (alespoň 3 let)
  • znalost účetních systémů Pohoda / CARIS / ABRA výhodou
  • znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook apod.)
  • organizační a komunikační schopnosti, pečlivost, odpovědnost, samostatnost, loajalita, flexibilita a iniciativní přístup
  • příjemné a reprezentativní vystupování

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr v mladé a progresivní společnosti
  • Flexibilní pracovní doba / možnost částečné práce z domova
  • Platové podmínky dle zkušenosti a praxe
  • Sick days
  • Stravenky
  • Multisport kartu
  • Nástup možný ihned
  • Více informaci o pozici na antonin@medicredit.cz

Obchodní zástupce /  zdravotnický reprezentant

Hledáme kolegu do obchodního týmu. Váš úkol bude vyhledávat a komunikovat se zdravotnickými zařízeními či výrobními firmami v rámci ČR. Hledáme kandidáta / kandidátku s předchozí zkušeností ve zdravotnictví či s prodejem na firemní klientelu. V případě zájmu neváhejte zaslat CV. Nástup možný ihned.

Agenda:

  • Návštěva zdravotnických zařízení a firemních zákazníků v ČR, zejména ve Zlínském a Jihomoravském kraji
  • Prezentace jednorázového ochranného materiálu
  • Příprava obchodní strategie

Váš profil:

  • Vzdělání v oblast zdravotnictví, biologie nebo chemie, či obdobné vzdělání
  • Výborné prezentační dovednosti
  • Řidičský průkaz B – aktivní řidič
  • Předchozí zkušenost na pozici obchodní zástupce ve zdravotnictví je výhodou
  • Angličtina na komunikativní úrovni (A2+)

Nabízíme:

  • Firemní vůz i pro osobní účely
  • Flexibilní pracovní doba
  • Nadstandartní platové ohodnocení
  • Sick days
  • Zaškolíme!

Marketingový specialista

Hledáme inovativního a kreativního kolegu či kolegyni, která povede v Mediskontu marketing.

  • nástup možný ihned
  • zkušenosti s e-commerce podmínkou
  • náplň práce:
    • příprava a realizace kompletní online a offline marketingové strategie
    • tvorba a správa online kampaní v google ads a seznam sklik
    • grafické práce všeho druhu
  • možnost home office
  • nadstandartní platové ohodnocení

Máte zájem o některou z nabízených pozic? Neváhejte a napište nám na antonin@medicredit.cz a nebo nám zanechejte zprávu.

Nábor ukončen:

  • Vedoucí skladu
  • Administrátor e-shopu
  • Řidič
  • Bezpečnostní technik
  • Operátor call-centra
  • Brigádník do skladu
  • Prodavačka
  • Vedoucí back-office
  • Projekt manažer
  • Vedoucí zdravotní služby

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz

Žádné slevové akce a novinky Vám již neuniknou!