Osvěžovač vzduchu Ambi Pur Ocean&Mist 2x300 ml

Kód: 15948
Neohodnoceno
Značka: Ambi Pur
187 Kč 154,50 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Osvěžovač vzduchu Ambi Pur Ocean&Mist s technologií OdourClear odstraňuje nepříjemné přetrvávající zápachy a zanechává lehkou svěží vůni. Zatímco některé jiné osvěžovače vzduchu pouze překrývají zápach, Ambi Pur pachy skutečně odstraňuje.

V balení: 2 x 300 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Narozdíl od jiných osvěžovačů vzduchu neobsahuje žádné nebezpečné plyny, ale jako hnací plyn používá 100% přírodní dusík. Ambi Pur funguje jako závan čerstvého mořského vzduchu, který vyžene i nepříjemné přetrvávající zápachy a zanechá pouze lehkou svěží vůni.

Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s kůží a očima.

Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.

Upozornění: Používejte pouze v souladu s návodem na použití. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. 5 % hmotnosti náplně je hořlavých. Lidé trpící přecitlivělostí na parfémy by měli být při používání tohoto výrobku opatrní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistící prostředky
Hmotnost: 0.76 kg
Objem: 2x300 ml
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz