Těhotenský test Graviclean, proužky 3 ks

Kód: STRIP3GRAVI
Neohodnoceno
Značka: SINGCLEAN
23 Kč 20,50 Kč bez DPH 7,70 Kč / 1 ks
Skladem (6 bal)
Možnosti doručení

EXPIRACE: 21-07-2025

Graviclean je rychlý těhotenský test s přesností >99 % a citlivostí 10 mIU/ml. Test funguje na principu zjištění přítomnosti choriového gonadotropinu (hCG), který se objevuje v moči již ve velmi časném období těhotenství. Již při jednodenním zpoždění je schopen vyhodnotit, zda jste těhotná. Určeno pro sebetestování. 

V balení:

 • 3x diagnostický proužek
 • 1x návod k použití

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití:

Test provádějte při pokojové teplotě. Určen výhradně pro vnější použití.

 1. Odeberte vzorek moči do čisté a suché nádobky a svisle do něj ponořte po rysku proužek. V žádném případě neponořujte nad rysku MAX.
 2. Nechte ponořené alespoň 10 - 15 sekund a poté vyndejte.
 3. Test položte na rovný nenasákavý povrch vyhodnocovací částí nahoru a začněte měřit čas.
 4. Po 3 minutách by měl být viditelný výsledek v podobě jedné či dvou čárek.
 5. Pokud se čárka neobjeví, počkejte ještě 1 minutu.
 6. Po 10 minutách již výsledek neodečítejte.

V závislosti na výši koncentrace hCG v moči může být pozitivní výsledek pozorován i dříve než po třech minutách.

 

Upozornění:

Před provedením testu si pozorně přečtěte přiložený návod. V návodu naleznete všechny upřesňující informace i nejčastější odpovědi na vaše otázky. Upozorňujeme, že test poskytuje předpokládanou diagnózu. Potvrzenou diagnózu vám, stejně jako u jiných testů, sdělí pouze váš lékař.

postup.png

 

 

 

 

Výsledky: 

 • Pozitivní

Objeví se čárka v kontrolní oblasti (C) i testovací oblasti (T).  Obě čáry mohou být barevně odlišné. To znamená, že jste pravděpodobně těhotná. Co nejdříve navštivte svého gynekologa, aby vás vyšetřil a potvrdil výsledek. Za jistých okolností se může stát, že se jedná o falešný pozitivní výsledek samotestu.

 • Negativní

V oblasti kontrolní čáry (C) se objeví jedna barevná čára. V oblasti testovací čáry (T) se neobjeví žádná čára. To znamená, že pravděpodobně nejste těhotná. Pokud se i tak domníváte, že byste mohla být těhotná (například kvůli zpožděné menstruaci), opakujte test o pár dní později.

 • Neplatný

Výsledek je neplatný, pokud se v kontrolní oblasti (C) neobjeví žádná barevná čára, nebo když se čára objeví jen v oblasti testovací čáry (T). V tomto případě opakujte test s novou testovací sadou.

 

Přesnost a citlivost:

Sada těhotenského testu hCG detekuje hCG v koncentraci 10 mIU/ml nebo vyšší. Bylo provedeno hodnocení přesnosti porovnáním výsledků získaných pomocí soupravy těhotenského testu hCG s jiným komerčním dostupným hCG testem. Studie zahrnovala 160 vzorků moči a oba testy identifikovaly 89 negativních a 71 pozitivní výsledků. Výsledky prokázaly > 99% celkovou přesnost hCG těhotenského testu ve srovnání s jiným hCG testem na bázi vzorku moči.

Doplňkové parametry

Kategorie: Diagnostické testy
Hmotnost: 0.012 kg
Počet kusů v balení: 3 ks
Jednorázové použití: ANO
Sebetestování: ANO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz