Predator repelent Forte sprej 150ml

Kód: 13175
Neohodnoceno
Značka: Predator
129 Kč 106,60 Kč bez DPH
Skladem (10 ks)
Možnosti doručení

Repelent PREDATOR Forte spray je vysoce efektivní repelent pro delší pobyt v přírodě a při zvýšené fyzické zátěži. Účinkuje po dobu minimálně 6 hodin. Repelent je jemně parfemovaný a je vhodný pro děti od 2 let. Lze jej aplikovat i na oděv, aniž by ho poškodil. Je určen pouze k vnějšímu použití.

Objem: 150 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti:

  • zvýšený obsah účinných látek (DEET 24,9 %)
  • aplikace na pokožku i oděv
  • doba účinnosti 4-6 hodin
  • vhodné pro děti od 2 let
  • snadné dávkování ve svislé i vodorovné poloze

Použití:

Používejte dle potřeby. Aplikujte ze vzdálenosti 20-30 cm na pokožku a oděv. Před použitím důkladně protřepejte. Nedoporučuje se používat ani manipulovat s přípravkem dětem mladším 12 let. Aplikuje dospělá osoba.

Upozornění:

Používejte biocidy bezpečně. Neaplikujte na nadměrně opálenou nebo porušenou pokožku. Zamezte přímému kontaktu se syntetickými materiály, lakovanými povrchy a plasty.

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Nevdechujte prach/dým/plyn/mlhu/páry/aerosoly. Při používání tohoto výrobku nejezte, nepijte ani nekuřte.  PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F.

Složení:

Účinná látka: N,N-dyethyl-meta-toluamide (CAS 134-62-3, ES: 205-149-7) 249g/kg. 

Obsahuje: ethanol (CAS 64-17-5, ES: 200-578-6), hnací plyn propan, butan.

Doplňkové parametry

Kategorie: Drogerie
Hmotnost: 0.135 kg
Objem: 150 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz